به نام خدا

مایه بسی افتخار است که در سالی که به نام "تبریز 2018 پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی" نامگذاری شده است، در شهر تاریخی تبریز میزبان شما عزیزان باشیم.خوشحالیم که در هفتادمین سال تاسیس دانشگاه تبریز در قالب بیست و پنجمین سمینار شیمی تجزیه ایران پذیرای شما اساتید، پژوهشگران، صنعت گران و دانشجویان عزیز باشیم. هدف از برگزاری این سمینار که به همت دانشگاه تبریز و انجمن شیمی ایران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سطح ملی در مورخه 12 تا 14 شهریور ماه 97 در دانشکده شیمی دانشگاه تبریز برگزار می شود، فراهم نمودن زمینه ای جهت تبادل افکار بین پژوهشگران، ارائه ی دستاورد های جدید پژوهشی در زمینه ی شیمی تجزیه و کمک به حل مشکلات و معضلات کشوری می باشد. این سمینار که در محور های مختلف برگزار می گردد می تواند بستری فراهم نماید که در آن صنایع شیمیایی مختلف هم  دستاورد های خود را ارائه نمایند. 

ارائه مقالات در این سمینار به صورت سخنرانی و پوستر توسط شرکت کنندگان خواهد بود که در کنار آن ها برخی سخنرانی های دعوتی هم توسط اساتید خارجی و داخلی ارائه خواهد شد. علاوه بر آن برگزاری کارگاه های آموزشی، نمایشگاه دستاورد ها، تجهیزات و مواد شیمیایی هم تدارک دیده شده است.

لذا از همه ی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان دعوت می شود که با ارائه ی دستاورد های پژوهشی خود زمینه ی پر بار شدن این گردهمایی را فراهم نمایند. چکیده مقالات دریافتی پس از داوری توسط کمیته ی علمی سمینار در بخش های مختلف در قالب پوستر و سخنرانی ارائه خواهند شد.

امیدواریم که در طی برگزاری این سمینار اوقات خوبی را در شهر و دانشگاه تبریز داشته باشید.

 

به امید دیدار شما در دانشگاه تبریز